בניית אתרים

בעידן בו העולם העסקי מתנהל ברשת, חשיבות ה-אתר האישי הולכת וגדלה. אתר מוצלח מתאים את עצמו לצרכי העסק, לרצונות הלקוח וליכולותיו. אנחנו ב- Web InterActive מתמחים ב-בניית אתרים המותאמים אישית לכל לקוח והעדפותיו. אנו מספקים קשת רחבה של שירותים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כדי שכל אתר יהיה ייחודי ותואם את מטרתו.

Web interactive מייחסת חשיבות להתאמה האישית של המערכות ללקוח – אף מערכת אינה דומה לקודמות לה, וניתן לשנות ולהתאים כל מערכת לפי דרישות הלקוח. הטכנולוגיה המתקדמת שפותחה בחברתנו,מאפשרת לנו לעשות זאת. תוכנת iCMS פותחה עם המשתמש "הפשוט" לנגד עינינו. המערכת כוללת ממשק קל וידידותי לשימוש, ובנויה בצורה מודולארית, כך שכל לקוח יכול לבחור במודלים הרצויים לאתרו.

הצוות הכולל של Web InterActive מסייע ומייעץ לכל לקוח להתאים את ה-אתר "המדויק ספציפית"  לעסק שלו. זאת - החל מהשלב הראשון של הגדרת מטרות ה-אתר, רכישת דומיין ואחסון ל-אתר, שיווקו ובחירת מילות מפתח, כתיבת תוכן שיווקי ל-אתר, פיתוחו ושיווקו. לכל שלב בתהליך אנו מביאים את הידע המקצועי שלנו, שהופך אותנו למובילים בתחום.

כל סוג של אתר מצריך מערך ייחודי של תנאים וסוג אחר של עבודה. אנו בWeb InterActive יודעים להתאים את עבודתנו לכל סוג של אתר:

אתרי תדמית הם שער הכניסה לעסק שלך. אתר ה-אינטרנט הוא המקום הראשון בו נחשף הלקוח לעסק, ועל כן חייב ה-אתר לשדר את מסר הנכון, המעניין והמרשים, אשר יבטיח חזרה של כל לקוח פוטנציאלי.

 אתר תדמית טוב מצריך עיצוב מקצועי ושיווק אינטנסיבי, שאנו ב Web InterActive מתמחים בו. מערכות ניהול התכנים שפיתחנו, מאפשרות עדכון והתאמה מהירה של שינויים בעסק ל-אתר וכן שומרות על מסר אחיד וברור.

לבניית חנות וירטואלית קלה ונוחה לשימוש פיתחנו את תוכנת iCOMMERSE. תוכנה זאת פותחה ספציפית במטרה לאפשר ללקוחותינו גישה קלה למסחר ברשת. התוכנה מאפשרת יצירת חנות מקוונת הניתנת לעריכה מלאה על ידי מנהל ה-אתר, יצירת קטלוג מוצרים המציע קטגוריות ותת-קטגוריות, פירוט מלא לכל מוצר, עגלת קניות, הזמנה דרך הרשת ושימוש בכרטיסי אשראי, כך שכל דאגה בנוגע לתפעול ובניית החנות מוסרת ממנהלו.

פורטל הוא אתר המאגד מידע בתחום מסוים, שלא מכוונת שיווק אלא מכוונת סיפוק מידע. מאפיין בולט של פורטל הוא המיני-סייטס, אתרים קטנים בני עמוד או שניים בתבנית קבועה ובתחום אותו הפורטל מייצג.ל Web InterActive יש את כל הכלים והידע הנדרשים לבניית פורטל מסודר, הגיוני וברור. הפורטלים שאנו בונים אסתטיים ונוחים לשימוש ע"י הגולש ברשת.

Web InterActive מתמחה אף במגוון רחב יותר של אתרים: ב-בניית אתרים מסחריים נשתמש ב-iCOMMERSE וניצור אתר קל ונוח לשימוש, המשלב בתוכו חנות מקוונת. אנו מתמחים גם בבניית ועיצובי אתר פלאש ומערכות מיוחדות, תוך כדי שימוש בכלים מקצועיים חדשניים.