שירותים

 

חברת Web InterActive עוסקת ב-בניית אתרים, פיתוח אתרים ו-עיצוב אתרי אינטרנט, ובסיפוק פתרונות אינטרנט מתקדמים. השירות האדיב, האמין והמקצועי שלנו הוא, בין היתר, מה שמייחד את החברה ומציב אותנו בצמרת בקרב ספקיות שירותי האינטרנט.

אנו בWeb InterActive דואגים להציב את הלקוח במרכז העשייה שלנו. אנו יודעים כי תהליך של בניית אתר ושיווק אתר יכול להיות קשה, מבלבל ומתיש, ולכן אנו פועלים על מנת להקל על הלקוח ולהביא לידי הגשמת רצונותיו, באופן המקצועי, החד והברור להם נדרש עסקו, בבחינת "ישר ולמטרה" באופן ממוקד וברור. צוות המומחים שלנו ב- Web InterActive מאפשר לנו להתייחס לכל לקוח לפי הפרמטרים המשמעותיים לו, ולכן אנו שמים דגש על התאמת "ותפירת" שירותנו לכל לקוח, בהתאם לצרכים הייחודים לו. אנו יודעים כי כל לקוח הוא בעל העדפות ויכולות כלכליות שונות – ופועלנו, השם את הלקוח במרכז, מאפשר להתמקד בנקודות הספציפיות לכל עסק באופן הייחודי לו. Web InterActive מספקת מגוון שירותים רחב ומתקדם ללקוחותיה. בין השירותים המוצעים אנו מספקים גם שדרוג אתרים, תחזוקת אתרים, אחסון אתרים. וכן עיצוב אתרים. כמו כן, אנו מתמחים בחיבור למערכות סליקה, הקמת מערכות מסחר אלקטרוניות ומערכות ניוזלטר מתקדמות.

 

המלצות

"   אנחנו עובדים עם מאור וחברת Web Interactive  כבר קרוב לשנה, ובמהלך העבודה המשותפת הפנינו מספר רב של לקוחות לבניית אתר אצל Web I. מלבד השירות המסור, והמענה המהיר - התוצאות מד"...

לקוחות נבחרים: