אודותינו

תהליך בניית עסק, ניהולו ושיווקו בפרט, אינו תהליך קל.

Web InterActive הוקמה מתוך מחשבה על לקוחות החברה.

בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים ה-אינטרנט הוא דרך מרכזית וחשובה ליצירת הזדמנויות עסקיות, ו-אתר אינטרנט מרשים, מבטיח חזרתם של לקוחות פוטנציאליים. אתר המעוצב להלכה, המעביר מסר ברור וחד משמעי ומספק את מלוא הפרטים הנחוצים ללקוח משדר מסר של מקצועיות וניסיון, המשקף לחלופין גם את העסק.

במטרה לענות על צרכיו של כל עסק ועסק, למדנו את תחום בניית, עיצוב ו-שיווק ה-אתרים ברמה הגבוהה ביותר. זאת, על מנת שנוכל לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי והמקיף שניתן לקבל.

Web InterActive מציעה פתרונות כוללים עבור גופים עסקיים וגופים פרטיים, וכן מתמחה במתן שירותי בניית אתרים , עיצוב אתרים, תחזוק, אחסון, קידום ושיווק אתרים. על מנת לספק את כל השירותים בצורה הטובה ביותר, ב- Web InterActive ישנו צוות מקצועי המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך. הצוות שלנו מונה מתכנתים, מעצבים, אנשי תמיכה ומכירות, כולם עם מטרה אחת לנגד עיניהם והיא סיפוק רצון הלקוח.

בעזרת הצוות הכולל שלנו, אנו ב- Web InterActive מספקים שירות אינטראקטיבי, הכולל בניית ו-פיתוח אתרים דינאמיים, המותאמים אישית לכל עסק ומטרתו. למען מטרה זו פיתחנו את המערכות המתקדמות iCMS ו-iCOMMERSE. בכל שלב בפיתוח התוכנות, עמדו לנגד עינינו המשתמשים הפשוטים, וכפועל יוצא מכך, פיתחנו מערכות קלות וידידותיות לשימוש, בעלות ממשק קל ונוח, המאפשרות לכל לקוח לבחור בדיוק באילו מודלים הוא מעוניין לאתרו. הצוות שלנו מתמחה בכל סוגי ה-אתריםאתרי תדמית, חנויות וירטואליות, פורטלים, אתרים מסחריים, מערכות מיוחדות ו-אתרי פלאש, ומכאן ההתאמה הייחודית של כל אתר לצרכיו המשתנים של הלקוח.

משאר השירותים שאנו מציעים ניתן להתרשם בעמוד השירותים.

הצוות המקצועי שלנו ב- Web InterActive ילווה אותך גם לאחר בניית ה-אתר, מתוך מחשבה שהתהליך לא נגמר בהקמתו. אנו דואגים לתיקון אתרים ושדרוגם, התממשקות למערכת סליקה, פיתוח מערכות מורכבות ומערכות התומכות בXML. צוות המומחים שלנו ידאג לעדכן את אתרך בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, למען שיפור מתמיד.

כדי לא להשאיר אף מקום לטעויות, ועל מנת ששירותנו יהיה מושלם, אנו ב- Web InterActive מספקים שירות עיצוב אתרים. עסק לא יכול להיות שלם ללא עיצוב ומיתוג אתרו. הצורך הבסיסי ביותר הינו יצירת קו תדמיתי אחיד ומוצלח לחברה, הבא לידי ביטוי הן ב-אתר והן בעסק, תוך חפיפה מושלמת וללא פערים במסר התדמיתי.

חברת Web InterActive אשר הוקמה בשנת 2006, סיפקה, מהקמתה ועד היום, את רצונותיהם של עשרות לקוחות מרוצים. מעבודותינו המקצועיות תוכלו להתרשם בתיק העבודות שלנו, וכן תוכלו לקרוא המלצות חמות מלקוחות מרוצים.