בניית חנות וירטואלית

בעברנו הכרנו אך ורק את החנות הפיזית , בה היינו מוכרים, אך כיום רשת האינטרנט היא המקום המוביל, הגדול והמהיר ביותר לקנייה בטוחה. חנות וירטואלית מאפשרת לנו מסחר אלקטרוני בעל מגוון גדול יותר, ובעלויות נמוכות בהרבה מחנות פיזית, וזו רק אחת מן הסיבות שחנות וירטואלית יכולה להיות הפתרון הבא לעסק שלך.

בניית חנות וירטואלית טובה, המשדרת את הרצון שלך בתור בעל עסק יכולה לגרום לך לחסוך בעלויות ובזמן באופן משמעותי ובכך - לעזור לך להרים את העסק שלך לרמה הבאה.

Web InterActive פיתחה את תוכנת iCOMMERSE שעוזרת לך לנהל את החנות שמתאימה באופן אישי לך. שום חנות אינה דומה לעצמה במציאות, ואין שום סיבה שתהיה דומה ברשת האינטרנט, ה-אתר שלך צריך להיות ייחודי לך, ולכן במערכת החנות יהיו רק מודלים המתאימים לחנות שלך.

כל חנות וירטואלית באה עם המודלים הבסיסיים של עגלת קנית, אפשרות לניהול משתמשים, עריכת דפים, ניהול קבצים, עריכת קטגוריות, עריכת תשלומים, ניהול משתמשים, ניהול סוגי משלוח וכמובן ניהול המוצרים ב-חנות הוירטואלית שלך. על המודלים הבסיסיים , אנחנו ב Web InterActive נדע, בעבודה משותפת עם הלקוח להתאים את שאר המודלים ב-אתר לפי רצון הלקוח, ובכך ליצור לו מערכת ייחודית לו ה-אתר שלך 

דרך מערכת ניהול התוכן של iCOMMERSE יוכל מנהל ה-אתר לנהל קטלוג מוצרים מלא, תוך שמירה על חלוקה חכמה של מוצרים לקטגוריות ותת-קטגוריות.

מערכת ה חנות וירטואלית של Web InterActive מאפשרת גם חיבור למערכות סליקה חכמה ומאובטחת בארץ ובעולם, ובכך יוצרת אינטגרציה בין כל המערכות הדרושות לקיום חנות וירטואלית מלאה ותקינה.